Nacházíte se zde: Úvod Ostatní Reference Reference - vzdělávací služby

"Se Simonou jsme se potkali na vzdělávacím kurzu. Kurz byl veden na profesionální úrovni a byly nám veškeré dotazy zodpovězeny. Moc rádi se Simonou spolupracujeme a těšíme se na další kurzy."
Reality 13 jednatelka Veronika Tomášková
"Konzultace v prostředí Domsys mi velmi pomohla v základní orientaci s programem a dostala jsem odpovědi na spousty otázek týkajících se správy bytového domu."
Helena Šimáčková účastnice individuálního kurzu - školení v programu Domsys
"Již před rokem jsem hledala pro své holky, fakturantky, nějaké školení, které jim poskytne informace do praxe a nebudou z něho zmatené. A objevila jsem Ze školení od paní Kropáčkové nabyly informace, které začaly v praxi využívat správně Začaly být více proaktivní a začaly si uvědomovat souvislosti, které do té doby přehlížely. Nyní jsou více samostatné a já vím, že se na ně mohu spolehnout Paní Kropáčková je za mě TOP lektorka, která umí své znalosti předat dál nejen s lehkostí ale i spolu s nadšením a energií."
Martina Nepomucká Hlavní účetní
"Na společnost Moje cesta jsem „narazila“ náhodou, když jsem pro naší společnost hledala řešení správy nemovitostí pomocí systému Domsys. Paní Ing. Kropáčková mi velmi rychle nabídla termín pro individuální kurz, kde jsem se mohla zeptat na všechno potřebné. Líbila se mi i praktická ukázka systému na PC. Vážím si času, který mi paní Kropáčková věnovala. Oceňuji především její ochotu, vstřícnost, milý přístup a připravenost na kurz – obdržela jsem i materiály s potřebnými informacemi."
Viktorie Dvořáková účastnice individuálního kurzu - Začínám se správou nemovitostí
"Ing. Simona Kropáčková vede v Centru služeb pro podnikání s.r.o. kurzy účetnictví a daní, které směřují k rekvalifikaci a lepšímu uplatnění absolventů v praxi. Její práce a vystupování je profesionální a dokáže studenty zaujmout. Jsme rádi, že je součástí našeho týmu."
Bc. Gabriela Hrůzová, MBA jednatel
"Školení Ekonomické správy nemovitostí vedený paní inženýrkou Kropáčkovou byl naprosto profesionální. Její ochota pomoci v řešení mých dotazů a její znalosti mi velmi pomohly. Ze školení jsem si odnesla nejen znalosti, ale i profesionálně zpracované podklady, ze kterých čerpám dodnes.

Kurz jednoznačně doporučuji nejen začátečníkům, ale i pokročilým pronajímatelům. Jsem si jista, že v případě potřeby nebudu váhat a opět oslovím MOJE CESTA.

V neposlední řadě velmi doporučuji na trhu ojedinělou publikaci "Bytové domy-zdroj příjmů i povinností". Každý kdo se pohybuje v oblasti správy nemovitostí by ji měl vlastnit."
Charlotta Řídká účastnice individuálního kurzu - školení Ekonomické správy nemovitostí
Ing. Simona Kropáčková

Ing. Simona Kropáčková

majitelka a ředitelka společnosti, lektor
kropackova(zavináč)cestasro.cz
Ing. Olexandra Meleshko

Ing. Olexandra Meleshko

hlavní účetní
meleshko(zavináč)cestasro.cz
Marie Karinská

Marie Karinská

junior účetni
ucetni1(zavináč)cestasro.cz
Jitka Zelinková

Jitka Zelinková

administrativa
fakturace(zavináč)cestasro.cz
Nahoru