Náš přínos, naše odměna

Naše práce je vaší investicí do podnikání

Potřebujete člověka, který se s vámi sejde a poradí vám v začátcích podnikání. Někoho, kdo je vám ochoten naslouchat vždy, když potřebujete. 

Naše práce není jen o tom zadat vám doklady, zpracovat DPH a závěrky. Ušetříme vám čas s administrativou. Poradíme vám, jak mají vypadat vaše daňové doklady, jaké jsou vaše povinnosti při obchodování se zahraničím, vysvětlíme vám, co potřebujete vědět o DPH ve vašem případě. Může se vás týkat režim přenesené daňové povinnosti, krácení DPH koeficientem, zvláštní režimy DPH apod.

Našim klientům jsme ušetřili mnoho hodin času a peněz

Naši odměnu neberte jako náklad, ale jako investici. Můžeme vám ušetřit peníze a čas. Budete mít všechny povinnosti u správce daně v pořádku.

Provedli jsme několik kompletních rekonstrukcí

Provedli jsme několikrát kompletní rekonstrukci účetnictví. 

Pracujeme jako SOS účetní

Často se na nás obrací klienti s žádostí o zpracování daňového přiznání daně doslova na poslední chvíli. Ve všech případech jsme stihli zpracovat a klient odevzdal přiznání do termínu.

Účetnictví kontrolujeme průběžně

Měsíčně kontrolujeme zůstatky účtů v Hlavní knize. Průběžně se staráme o to, aby bylo účetnictví kompletní (řešíme s vámi nejasné platby v bance, chybějící doklady apod.).

Upozorníme vás na pohledávky a závazky po splatnosti

Kontrolujeme za vás odchozí platby, např. platby sociálního a zdravotního pojištění. Nevzniknou vám tak úroky z prodlení.

Hlídáme za vás všechny daňové povinnosti

Řekneme vám, že nemáte zaplacenou zálohu na daň z příjmů. Hlídáme splatnost dalších daní, např. daně z nemovitosti.

Jak jsme vám pomohli. Příklad z praxe.

Vyřídili jsme vrácení přeplatku na dani v částce 80 000 Kč. 

V případě nového klienta se vždy díváme do portálu Moje daně na jeho stav daňových účtů. Pokud zjistíme přeplatky na dani, žádáme o vrácení. Pokud nepožádáte do 6 let od vzniku přeplatku, přeplatek se stává nevratným. U klienta jsme zjistili přeplatek ve výši 80 000 Kč. O tomto přeplatku klient vůbec nevěděl. Přeplatek vznikl nesprávným výpočtem krátícího koeficientu DPH bývalou účentí firmou.

Měsíční paušál

Účetní služby neúčtujeme po jednotlivých položkách. S klientem domluvíme měsíční paušál. Náš zákazník ví přesně, kolik každý měsíc za naše služby zaplatí. Měsíční paušál je následně pravidelně upravován v reakci na změny množství dokladů u klienta.

Námi stanovené ceny za služby kalkulujeme tak, aby byly pro vás co nejvýhodnější. Zaplatíte jen za ty služby, které skutečně využijete. 

 

Ceník

Kontaktujte nás pro více informací
Ing. Simona Kropáčková

Ing. Simona Kropáčková

majitelka a ředitelka společnosti, lektor
kropackova(zavináč)cestasro.cz
Ing. Olexandra Meleshko

Ing. Olexandra Meleshko

hlavní účetní
meleshko(zavináč)cestasro.cz
Marie Karinská

Marie Karinská

junior účetni
ucetni1(zavináč)cestasro.cz
Jitka Zelinková

Jitka Zelinková

administrativa
fakturace(zavináč)cestasro.cz
Nahoru